compare

Smartshop-ks.com

SMART SHOP investon në aritjen e kënaqësisë së blerësve të vet duke ofruar produkte, funksioni dhe vlerat e të cilave demonstrohen në TV, të cilën gjë e konfirmojnë edhe shumë personalitete të njohura botërore. Ndër vlerat kryesore që SMART SHOP ofron blerësve të vët përvëq kualitetit është KOMODITETI dhe KOHA e kursyer. Dy vlera të cilat njeriut i kufizohen çdo ditë më shumë e më shumë.
Links Website >>
Website Topics smart shop
Top Keywords from Search Engines belvia bra, goodshop + 3 more>>
Home
Rating:
www.smartshop-ks.com
2.5/5.0
by
WebstatsDomain
Smartshop-ks.com has no global alexa traffic rank This site is estimated to be worth $514. This site has a low Pagerank(0/10). It has 2 backlinks. Smartshop-ks.com has 26% seo score.
Popularity: Safety: Social signals: Legit: legal

Similar websites

Favicon of topshop.al  

Topshop.al

Top Shop Albania - Produkte me Cilesi Dhe Garanci te Larte

Produkte te cilesise se larte sic i keni pare ne televizor dhe keshilla per renien nga pesha, fitnes

Popularity: | Safety: | topshop.al tags for topshop.al top shop

Favicon of trupidheshendeti.com  

Trupidheshendeti.com

Trupi Dhe Shendeti - Keshilla Per Shendetin Dhe Bukurine.

Keshilla te thjeshta se si te kujdesemi per shendetin dhe pamjen e jashme

Popularity: | Safety: | trupidheshendeti.com tags for trupidheshendeti.com dhe / dieta

Favicon of stildhejetese.com  

Stildhejetese.com

Stil Dhe Jetese | Blog Informativ Mbi Stilin, Jetesen, Tendencen...

Stil dhe jetese - blog informativ mbi stilin, jetesen, tendencen, moden, shendetin

Popularity: | Safety: | stildhejetese.com tags for stildhejetese.com dhe / beauty

Favicon of living.al  

Living.al

Living - Stil Jetese

Living është i pari dhe i vetmi brand në shqipëri për stilin e të jetuarit.revista living

Popularity: | Safety: | living.al

Favicon of artigatimit.com  

Artigatimit.com

Artigatimit | Receta Gatimi Kuzhina Shqiptare

Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe nga bota.si te gatuajme dhe keshilla mbi kuzhinën

Popularity: | Safety: | artigatimit.com tags for artigatimit.com dhe

Favicon of urban.al  

Urban.al

Urban.al

Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti e shume te tjera

Popularity: | Safety: | urban.al tags for urban.al dhe / nga

Favicon of kuzhinashqiptare.com  

Kuzhinashqiptare.com

Kuzhina Shqiptare - Receta Gatimi Shqip

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota

Popularity: | Safety: | kuzhinashqiptare.com tags for kuzhinashqiptare.com dhe / nga

Favicon of topshop-ks.com  

Topshop-ks.com

Top Shop - Produkte Për Shtëpi, Kuzhinë, Bukuri, Fitnes, e Shumë Më Shumë...

Pajisje për shtëpinë dhe kopshtin tuaj, plotë aparate fitnesi, pajisje për masazhim

Popularity: | Safety: | topshop-ks.com tags for topshop-ks.com dhe

Favicon of smarttronik.com  

Smarttronik.com

Shitore Online Për Elektronikë Dhe Automatikë Prishtinë Kosova...

Automatikë dhe elektronikë industriale

Popularity: | Safety: | smarttronik.com tags for smarttronik.com dhe

Favicon of sherohu.com  

Sherohu.com

Shendeti Në Radhë Të Parë

Sherohu.com është nga faqet e para kushtuar shëndetit që ofron udhëzime dhe artikuj për një jetë të shëndetshme

Popularity: | Safety: | sherohu.com tags for sherohu.com dhe / nga / dieta

Google ads

Web Safety

smartshop-ks.com is a safe website. This information is from Google, AVG Threat Labs, McAfee SiteAdvisor, Wot.

Google Safebrowsing: Safe
Avg Antivirus n\a
Wot Raiting n\a
SiteAdvisor Safe
Child Safety n\a

Status:

Copy & paste code at your website:

just copy & paste the snippet into your website!

just copy & paste the snippet into your website!

General Statistics

Title: Home
Description: SMART SHOP investon në aritjen e kënaqësisë së blerësve të vet duke ofruar produkte, funksioni dhe vlerat e të cilave demonstrohen në TV, të cilën gjë... more
Pagerank: Google PagerankTake this button and put in your website
SEO score: 26%
Website Worth: $514 USD
Web Safety:
Web safety signals the level of trust for the site's suitability for all users.
Child Safety:
Child safety signals the level of trust for the site's suitability for children.
Alexa backlinks: 2
Webstatsdomain backlinks:
IP-address: 192.185.195.147 [Trace] [Reverse]
Server Location: United States (Houston) [See domains hosted in Houston | United States]
Date Registered: 2008-08-18 23:00:00
Site Age: 7 years and 9 months
Pageviews per User: 1
Daily Pageviews: n\a
Load Time: 0.00 seconds

Website categories

Currently, we found 1 categories on smartshop-ks.com
smart shop 55 sites

Domain Name

Domain Name: www.smartshop-ks.com
Registrar: PDR Ltd. d/b/a PublicDomainRegistry.com
Domain Age: 7 years and 9 months
Time Left: 2 months
Creation: 2008-08-18
Expiration: 2016-08-18
See smartshop-ks.com whois information

Top Keywords

This report shows links that we found on other domains than the index page. You can use this list of domains in order to understand what content users like.

Keyword Position Date
qendra tregtare bregu i diellit
6 2015-11-25
smartshop.com
10 2016-02-03
www.top shop-ks.com
10 2015-11-07
myleene klass nails
13 2016-02-03
perfectsteps
16 2016-01-23
topshop-ks
18 2016-01-26
belvia bra
21 2016-01-24
www.teleshop.gr
23 2016-01-13
bregu i diellit
24 2015-11-25

Keywords Consistency

In this table we show keywords that are most commonly found on the site. Words marked with 2 or 3 stars best describe the theme of the site.

  Keywords Freq Title Desc <H> Anchors
teuml 67
neuml 34
dhe 24
shop 20
meuml 18
  Keywords (2 words) Freq Title Desc <H> Anchors
bath spa 11
deluxe bath 11
meuml shumeuml 11
geh vital 9
smart shop 9
  Keywords (3 words) Freq Title Desc <H> Anchors
deluxe bath spa 11
slimming body pants 7
shumeuml rreth ofertave 6
myleene klass nails 6
meuml shumeuml rreth 6

Headings

Excellent, your website is structured using HTML headings (<H1> to <H6>). Always Use an <H1> Heading Tag. Search engines place a lot of value on the text inside <H1> tags, so make sure that it's optimized and well represents the page content.

<H1> <H2> <H3> <H4> <H5> <H6>
453000
<H1> online ofertat
<H1> smartclub kartela
<H1> ku na gjeni?
<H1> newsletter

Alexa traffic graph

Alexa traffic rank shows the popularity of your site relative to other sites. Smartshop-ks.com has no global alexa traffic rank

Alexa rank: n\a visit alexa Alexa backlinks: 2
This report show rough estimate of smartshop-ks.com's popularity
The top queries driving traffic to www.smartshop-ks.com from search engines.
goodshop
smart shop
cmimi menis
smartshop
smarc fitness

Visitors Localization

Traffic Estimations Low
Traffic Rank No data available for this site. most visited website in the World

Websites hosted on same IP

Domain Popularity PageRank
Favicon for abettergreece.com   www.abettergreece.com
Check google pagerank for www.abettergreece.com
Favicon for infinitehealingarts.com   infinitehealingarts.com
Check google pagerank for infinitehealingarts.com
Favicon for homebedroomdecor.com   homebedroomdecor.com
Check google pagerank for homebedroomdecor.com
Favicon for lancelotgroup.com   www.lancelotgroup.com
Check google pagerank for www.lancelotgroup.com
Favicon for monicadillonmusic.com   monicadillonmusic.com
Check google pagerank for monicadillonmusic.com

Website Load Time

Website load time is an important factor, because Google is taking the site’s loading speed into consideration in determining its ranking. Even though this will not have a big impact, it is still something we (webmasters) should really look into. The reason is pretty simple – the majority of visitors are usually in a rush and no one is fond of waiting half a century before the website finally loads its content or fails to load. At the last check on 2014-04-26, website load time was 0.00. The highest load time is 21.20, the lowest load time is 0.00, the average load time is 12.19.

Contact information:

http://www.smartshop-ks.com/jo/index.php/kontaktoni - Kontakti
See smartshop-ks.com contact information in whois record

0reviews

Add review